کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان (عج)

شهرستان طبس

این کانون از زیر مجموعه های اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان طبس بوده و واقع در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) می باشد.
آدرس کانون :
میدان امام خمینی-کوچه ی کنار بانک تجارت-مسجد و کانون حضرت صاحب الزمان (عج)
آدرس ایمیل کانون :
kanoonesahebzaman@gmail.com

يكشنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۳، ۰۵:۱۹ ب.ظ

اعزام تروریست‌های تازه نفس به حلب

اعزام تروریست‌های تازه نفس به حلب/ پیشنهاد تبادل ۳۰ اسیر ارتش با ۴۵ تروریست/ دستگیری سه فرمانده ارشد امنیتی ترکیه/ جنایاتی که رسانه‌ها هم سانسور می‌کنند


تلاش ارتش برای تثبیت موقعیت و پاتک سنگین تروریستها برای بازپس گیری مناطق از دست رفته

پس از عملیات روز گذشته ارتش سوریه و گروههای متحد آن در محور عملیاتی “حاشیه شمالی شهر حلب” که منجر به غافلگیری تروریستهای تکفیری و بازپس گیری سه روستای استراتژیک “باشکوی ، رتیان و حردتنین” گردید ، از عصر همان روز فرماندهی اتاق مشترک عملیات نظامی گروههای تروریستی تکفیری با فراخوان کلیه نیروهای نظمی خود و انتقال صدها نیروی دیگر از داخل پادگانهای متعلق به این گروهها در داخل خاک کشور ترکیه ، با هدف ممانعت از استقرار کامل نیروهای ارتش در این روستاها و همچنین ممانعت از حمله یگانهای ارتش به منطقه بیانون و شکستن حلقه محاصره ۳ ساله دو شهر شیعه نشین نبل و الزهراء ، اقدام به اجرای پاتکهای پی در پی ، گسترده و سنگین علیه مواضع جدید ارتش سوریه کرده اند.

فیلم/”نبردهای شدید میان ارتش و دفاع وطنی سوریه و اسارت گروهی از نظامیان بدست تروریستها در روستای رتیان شمال حلب”

بنا بر اطلاعات موثق صدها تروریست تکفیری مستقر در خاک ترکیه تحت فرماندهی افسران سرویس اطلاعاتی و ارتش این کشور با عبور از مرزهای ترکیه و سوریه خود را به مناطق درکیری با ارتش سوریه رسانده و به همراه یگانهای نظامی گروههای مختلف تروریستی تکفیری مانند ارتش آزاد ، جبهه الشامیه ، جبهه النصره (شعبه رسمی القاعده در سوریه) مستقر در شهرهای حاشیه شمالی حلب با نیروهای ارتش و گروههای هم پیمان آن به شدت درگیر شده اند.

فیلم/”عملیات نظامی ارتش و دفاع وطنی سوریه در حاشیه شمالی حلب”

 

تحولات میدانی سوریه

کانون نبردها میان دو طرف در مناطق حاشیه ای روستای “رتیان” قرار دارد که طی آن یگانهای ارتش سوریه در تلاش برای تثبیت موقعیت خود و گسترش پیشروی های زمینی به سمت “بیانون” می باشد. بنابر گزارش یک منبع نظامی در ارتش سوریه هم اکنون و پس از هجوم های مکرر تروریست ها برای بازپس گیری رتیان ، تنها بخش کوچکی از آن در کنترل نیروهای ارتش سوریه باقیمانده است و تروریستها بر بیش از ۹۰ درصد از آن مستولی شده اند.

 

تحولات میدانی سوریه
طی نبردهای ۲۴ ساعت اخیرمنطقه رتیان حدود ۳۰ شهید از صفوف ارتش سوریه و حداقل ۳۰ نفر از نیروهای “ارتش سوریه و کمیته های مردمی (جوانان شیعه نبل و الزهراء) سوریه در یکی از ساختمان‌های محل استقرارشان به اسارت تروریستهای تکفیری در آمده اند. بنابر اخبار منتشر شده فرماندهی ارتش سوریه از لحظه اسارت این نیروها مذاکرات سری را از طریق واسطه هایی با گروه تروریستی “الجبهه الشامیه” برای مبادله این اسرا با ۴۵ اسیر گروه تروریستی مذکور که در عملیات ۴۸ ساعت اخیر ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن به اسارت نیروهای ارتش در آمده بودند ، آغاز کرده است.

    

تحولات میدانی سوریه

تحولات میدانی سوریه

یک منبع نظامی نزدیک به ارتش سوریه به خبرنگار مشرق در حلب گفت که نیروهای مذکور در یکی از ساختمانهای منطقه رتیان در حال استراحت بودند که در پی شبیخون تروریستها محاصره و به اسارت در آمده اند. در تصاویر منتشر شده فرماندهان میدانی گروه تروریستی الجبهه الشامیه با بلندگو از نظامیان سوریه درخواست میکنند که خود را تسلیم کنند و همزمان با اشاره به این که “ما جبهه النصره و ارتش آزاد نیستیم بلکه جبهه الشامیه هستیم و با اسیر درست رفتار میکنیم!” به نیروهای تحت امر خود در رابطه با هرگونه برخورد تند با اسرای ارتش سوریه در مقابل دوربین رسانه ها هشدار می دهد.

نکته جالب در این تصاویر تجسس بیمار گونه تروریست‌ها در هویت اسرای ارتش سوریه بود که بطور مرتب آنها را نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا حزب الله سوریه و لبنان نامیده و به مقاومت ضدصهیونیستی شدیدا فحاشی می کنند! این در حالی است که تروریستها خود به خوبی از توان رزمی و نظایم بالای مقاومت اسلامی (حزب الله) در جبهه های نبرد آگاه بوده و بخوبی میدانند که یگانهای حزب الله در محور مذکور اصولا حضور نداشته اند چرا که در صورت حضور آنها ، منطقه مذکور هرگز به چنگ تروریستها نمی افتاد.

در تحلیل چرایی حملات و تمرکز پاتک های پی در پی تروریستها به رتیان باید گفت که این موضوع با هدف باز پس گیری آن به جهت دور کردن خطر حمله زمینی یگانهای ارتش سوریه به بیانون ، جلوگیری از شکستن محاصره نبل و الزهراء در سمت جنوب این مناطق و در عین حال استفاده از رتیان بعنوان جای پایی برای حمله معکوس به روستای تازه آزاد شده “حردتنین” و باز پس گیری آن از نیروهای ارتش سوریه می باشد.

 

تحولات میدانی سوریه
به عبارت دیگر ، سیطره بر “حردتنین” و پس از آن “باشکوی” و حفظ حلقه محاصره دو شهر شیعه نشین و مظلوم “نبل و الزهراء” از سوی تروریستها بدون استقرار و کنترل منطقه رتیان امکان پذیر نخواهد بود. در عین حال سیطره مجدد تروریستها بر “رتیان” زنگ خطر قیچی شدن نیروهای ارتش سوریه مستقر در منطقه حرتنین را به صدا در آورده است به همین منظور روز گذشته فرماندهی ارتش سرویه با اعزام نیروی تازه نفس ، چندین دستگاه تانک و صدها تن انواع مهمات و تسلیحات سبک و سنگین به حردتنین اقدام به تقویت توان نظامی (دفاعی و هجومی) یگانهای نظامی مستقر در آن کرده است.
تحولات میدانی سوریه
 امری که از دید جاسوسان و دیده بانهای گروههای مسلح تکفیری مستقر در حاشیه این منطقه نیز به دور نمانده است. هم اکنون وضعیت یگانهای نظامی مستقر در باشکوی و حردتنین کاملا مساعد بوده و این نیروها طی ۴۸ ساعت گذشته اقدام به ایجاد خطوط مستحکم دفاعی و استقرار تسلیحات سنگین در آنها نموده اند. در باب وضعیت وخیم منطقه رتیان نیز اتاق عملیات مشترک نظامی ارتش ، حزب الله سوریه ، دفاع وطنی و مقاومت اسلامی (حزب الله) در تدارک اجرای حمله مجدد و سنگین تر با بکارگیری انواع تسلیحات سنگین و توپخانه می باشد.

 

تحولات میدانی سوریه
متاسفانه به دلیل وضعیت بسیار نامساعد جوی منطقه ، هواپیماهای بمب افکن نیروی هوایی ارتش سوریه طی دو روز اخیر از آغازمرحله جدید “عملیات محاصره شهر حلب و شکستن محاصره شهرهای شیعه نشین نبل و الزهراء” امکان انجام پشتیبانی هوایی و بمباران خطوط امدادی – تسلیحاتی و انتقال نیروی تروریستهای تکفیری را بجز در یک مورد نداشته اند. به همین دلیل طی ۴۸ ساعت اخیر، بار اصلی پشتیبانی آتش سنگین از نبردها بر دوش یگان موشکی و توپخانه ای ارتش سوریه و حزب الله قرار داشته است.

 

تحولات میدانی سوریه
تنها حمله هوایی هواپیماهای ارتش سوریه روز گذشته به کاروان بسیار بزرگ نیرو و تسلیحات تروریستهای تکفیری گروه احرار الشام” در منطقه  در نزدیکی مرزهای ترکیه بوده است که پس از رصد تحرکات آن و به محض ورود این کاروان و صدها نیروی نظامی تروریستها از خاک ترکیه به داخل خاک سوریه ، هواپیماهای بمب افکن ارتش سوریه از مبدا فرودگاه نظامی حلب به آسمان برخاسته و اقدام به بمباران شدید و انهدام کامل این کاروان کرده اند.

 

تحولات میدانی سوریه
بدیهی است در روزهای آینده با بهبود وضعیت هوای منطقه و حضور بالگردها و هواپیماهای جنگی ارتش سوریه ، توازن نظامی به نفع نیروهای جبهه خودی باز خواهد گشت. علت تاکید بر نقش مهم  و تعیین کننده پشتیبانی هوایی از یگانهای زمینی ارتش سوریه به عدم توازن قابل توجه استعداد و کمیت نیروهای نظامی آن و برتری قابل توجه گروههای مختلف تروریستی در این زمینه باز میگردد.

 

تحولات میدانی سوریه
بویژه آنکه تنها ساعاتی پس از شروع عملیات نظامی و پیشروی های نظامی ارتش سوریه در سه منطقه فوق الذکر، هزاران تروریست مسلح در مناطق مختلف حاشیه شمالی شهر حلب (مناطق تحت سیطره گروههای تروریستی جبهه النصره ، ارتش آزاد ، جبهه اسلامی) و همچنین از داخل پادگانهای گروههای تروریستی در داخل خاک کشور ترکیه! به سوی مناطق نبرد با ارتش سوریه گسیل شده اند. در این میان به گواهی اسناد و مدارک متقن صدها نیروی اطلاعاتی و نظامی ترکیه نیز خود را به منطقه نبرد رسانده و بصورت رسمی به جنگ با ارتش سوریه می پردازند!!

به گفته یک منبع اطلاعاتی نزدیک به ارتش سوریه ، حداقل سه نفر از افسران ارشد سرویس اطلاعاتی و امنیتی ترکیه در دو روز گذشته توسط رزمندگان حزب الله و ارتش سوریه دستگیر شده اند و هم اکنون در حال طی مراحل بازجویی می باشند! لازم به ذکر است دولت ترکیه همزمان با دور جدید عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی شهر حلب از طریق جداسازی آن از حاشیه شمالی و رفع محاصره وحشیانه و غیر انسانی شهرهای نبل و الزهراء (بمدت ۳٫۵ سال) اقدام به گشایش مرزهای خود به روی تروریست های مستقر در این کشور کرده و همزمان هزاران تن سلاح و مهمات موجود در انبارهای تسلیحاتی این گروههای در شهرهای نزدیک به مرز با سوریه را نیز برای آنها به داخل خاک سوریه منتقل می کند. همزمان روزنامه ترک زبان “حریت” روز گذشته با انتشار گزارشی از نقش دولت و سرویس اطلاعاتی ترکیه در حمایت از گروه های تروریستی تکفیری در خاک سوریه و عراق پرده برداشته است. 
 

گفتنی است ، دو شهر شیعه نشین “نبل و الزهراء” با بیش از ۸۵ هزار نفر سکنه از ابتدای تابستان ۲۰۱۲ تا کنون بمدت بیش از ۳٫۵ سال در محاصره مشترک گروههای تروریستی تکفیری ارتش آزاد (به اصطلاح میانه روی مورد حمایت آمریکا و اروپا و ترکیه و عربستان و قطر) ، جبهه النصره (شعبه رسمی القاعده در سوریه) و جبهه اسلامی (وابسته به القاعده و مزدور سرویس اطلاعاتی ترکیه و سعودی و قطر!) قرار دارد.

 

تحولات میدانی سوریه

در این مدت تروریست های مذکور نه تنها از ورود هرگونه مواد غذایی  و دارو به داخل این دو شهر جلوگیری به عمل آورده اند ، بلکه در طول شبانه روز اقدام به شلیم صدها گلوله خمپاره و توپ سنگین (توپ ۱۳۰ ، توپ جهنم ، توپ عمر!)  از مبدا شهرهای “حیان ، حریتان ، بیانون و عندان” به مناطق مسکونی نبل و الزهراء کرده اند و این موشک باران ها پس از هر پیشروی های ارتش و دفاع وطنی سوریه در شهرهای مختلف و همچنین شکستهای سنگین تروریست ها تشدید می شود!! صدها نفر از ساکنین این دو شهر در اثر این حملات موشکی به شهادت رسیده اند که بخش اعظم آنها را کودکان و زنان و افراد سالخورده تشکیل می دهند. 
 

تحولات میدانی سوریه
در این میان چند بار تلاش برخی از ساکنین که از گرسنگی و تشنگی و عدم دسترسی به امکانات بهداشتی ، درمانی و دارویی و مرگ دهها نوزاد و افراد سالخورده به ستوه آمده بودند برای خروج از این دو شهر و عزیمت به مناطق دگر نتایج فاجعه باری بدنبال داشته است. بطور نمونه پس از خروج یک دسته ۷۰ نفره زنان و کودکان شیرخوار و خردسال از نبل و الزهراء در کمین گروه تروریستی جبهه النصره و ارتش آزاد گرفتار آمده و بمدت ماههاست که هیچگونه خبری از وضعیت مرگ یا حیات آنها در دست نمی باشد.

 

تحولات میدانی سوریه
در مورد مشابه دیگری ، چند نوجوان شیعه در حاشیه این دو شهر توسط عناصر گروه تروریستی جبهه النصره ربوده شده و فردای روز ربایش ، با انتشار یک قطعه ویدیو در یکی از صدها کانال اطلاع رسانی تروریستهای تکفیری جبهه النصره در شبکه یوتیوب صحنه اعدام این دو نوجوان بیگناه از طریق شلیک دهها گلوله به نمایش گذاشته شد!
تحولات میدانی سوریه

علی رغم فشارهای شدید تروریست ها برای سیطره بر این دو منطقه ، جوانان شیعه و باغیرت این دو شهر با تشکیل کمیته های مردمی اقدام به دفع حملات مکرر تروریست ها کرده و ضمن تقدیم صدها نفر شهید ، تاکنون اجازه اشغال حتی یک وجب از خاک دیارشان را به مزدوران تکفیری دولتهای ترکیه و عربستان سعودی نداده اند. نکته تاسف بر انگیز در این میان ، عملکرد منفعلانه رسانه ملی و سایر رسانه های داخلی کشورمان در عدم بازتاب رسانه ای مناسب وضعیت این دو شهر شیعه نشین که ساکنین آنها از حامیان و عشاق مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران نیز هستند ، می باشد.

تحولات میدانی سوریه
در حالی که همگان شاهد بودیم تنها چند ماه پیش و پس از حمله گروه ترویستی “داعش” به شهر “عین العرب” واقع در شمالی ترین نقطه استان حلب سوریه و مجاور مرز این کشور با دولت “تروریست پرور ترکیه” ، رسانه های داخلی در بخشهای مختلف و متعدد خبری و تحلیلی خود اقدام به بازتاب گسترده وضعیت میدانی این شهر و انتشار لحظه به لحظه اخبار آن می نمود ، علی رغم اینکه این شهر هرگز بطور کامل در محاصره نبوده بلکه مرزهای ترکیه برای ورود و خروج نیروهای نظامی (گروههای کرد نظیر پ.ک.ک و داوطلبان اروپایی ، ایرانی و…) ، سوخت و تسلیحات قاچاقی و مواد غذایی و آذوقه بر روی مدافعان کرد سوری مستقردر آن باز بوده است ، به طور مرتب از محاصره کامل آن خبر می داد! و بر رنج و آلام مردم ساکن در این شهر آنهم زیر گلوله باران های شدید داعش اشک ماتم می ریخت ، اکنون حتی از بازتاب مناسب رسانه ای آنچه در دو شهر نبل و الزهرا بر سر شیعیان علی (ع) و فرزندان حضرت زهرا(س) می گذرد عاجز و ناتوان می باشد!

 

تحولات میدانی سوریه
تاکیدات مکرر رسانه ملی و برخی سایتها و خبرگزاریهای داخلی که بجای تولید اخبار و تحلیل عموما از ترجمه مطالب و گزارشهای روزانه رسانه های عربی و انگلیسی زبان منطقه ای و فرامنطقه ای استفاده میکنند ، بر حضور مردم! در شهر “عین العرب” در حالی است که در همان ابتدای نبردها میان داعش و مدافعان شهر (کردهای سوریه ، عناصر گروه تروریستی پ.ک.ک ،  گروه ترویستی تکفیری ارتش آزاد) ساکنین شهر به آنسوی مرزهای ترکیه فرار کرده و در کمپهای بسیار مجهز بر پا شده از سوی سازمان ملل ، دولت ترکیه ، صلیب سرخ ، احزاب کرد عراقی ، ترک ، ایرانی و اروپایی گذران زندگی میکردند!
 
تحولات میدانی سوریه

تحولات میدانی سوریه

همزمان صدها خبرنگار و فعال رسانه ای از جمله مسئول دفتر صدا و سیمای جمهوری اسلامی خود را به کنار سیم خاردار مرز ترکیه با سوریه رسانده و گزارشها از حملات نمایشی ائتلاف دروغین مبارزه با داعش با شرکت کشورهای حامی تروریسم در منطقه تهیه و ارسال می کردند! همزمان در داخل کشورمان شاهد صحنه تجمعات در مقابل سفارت ترکیه در اعتراض به نقشش در بحران شهر عین عرب و تظاهرات هموطنان کرد در حمایت از مدافعان شهر عین عرب بودیم. در ترکیه و سایر کشورهای اروپایی نیز تظاهراتهای متعددی در حمایت از مردم عین عرب برگزار گردید.
تحولات میدانی سوریه
اما طی گذشت سه سال از بحران فاجعه بار محاصره شهرهای نبل و الزهراء ، دریغ از تهیه هرگونه گزارشهای منظم تصویری از وضعیت میدانی ، نظامی و معیشتی دهها هزار شیعه بی گناه ساکن در این شهر! براستی دفتر منطقه ای صدا و سیمای جمهوری اسلامی در سوریه ، دفتر مستقل شبکه تلویزیونی خبر سیمای جمهوری اسلامی ، دفتر خبرگزاریهای داخلی و … در سوریه دارای چه عملکرد و بازدهی رسانه ای در رابطه با آنچه هم اکنون در عرصه میدانی و خصوصا مناطق شیعه نشین این کشور همچون سیده زینب دمشق ، فوعه و کفریا دراستان ادلب ، بصری الشام در استان جنوبی درعا و … می گذرد می باشند ؟فایده هزینه های صدها هزار دلاری ماهیانه و سالیانه برای کارکنان و این دفاتر چه بوده است؟خروجی رسانه ای و خبری این دفاتر کجاست که از دیدگان تیزبین مخاطبین تشنه داخلی بدور مانده است!؟

شاهد هستیم ، در حالیکه رسانه های غربی (بی بی سی فارسی ، انگلیسی ، عربی ، صدای آمریکا ، سی ان ان ، فاکس نیوز ، فرانس ۲۴ ، اسکای نیوز و …) و عربی (الجزیره قطر ، العربیه و الحدث سعودی ، الغد ، الان تی وی ، اورینت و …) بطور روزانه دهها گزارش تصویری و مستند از وقایع جاری و اوضاع میدانی جبهات مختلف نبرد در شمال و جنوب و شرق و غرب کشور سوریه با جهت گیریهای مغرضانه و عموما آمیخته به دروغ و قلب واقعیات در دسترس ملتهای منطقه قرار میدهند جای این سوال است که جایگاه رسانه ملی و خبرگزاریهای بزرگ ایرانی در عرصه مهم و تعیین کننده “نبرد رسانه ای”در حوزه وقایع جاری در سوریه و عراق کجاست؟
 
آیا وقت آن نرسیده که از امکانات رسانه ای بسیار مناسب دفاتر رسانه ملی در سوریه و عراق پرده برداری شده و نتیجه سرمایه گذاریها و اعزام خبرنگاران و متخصصین فنی و رسانه ای آن نمود عینی وعملی خود را نشان بدهد؟مخاطب داخلی که تشنه دریافت اخبار و تحلیلهای ناب و دقیق و به روز از تحولات جاری منطقه می باشد چرا باید تحولات میدانی و سیاسی سوریه را از رسانه های معاند همچون بی بی سی و صدای آمریکا دنبال کند؟

تحولات میدانی سوریه

جدای از موضوع عدم بازتاب مناسب رسانه ای ، خبرگزاریهای داخلی از قریب الوقوع بودن سفر “رجب طیب   اردوغان” رییس جمهور ترکیه و حامی اصلی تروریسم تکفیری و گروههای متعدد تکفیری مانند داعش ، جبهه النصره ، احرار الشام و … در کشورهای عراق و سوریه و لبنان به ایران خبر داده اند. سفر اردوغان در شرایطی که کشورهای متحد ایران در منطقه در آتش توطئه ها و جنگ افروزیهای اردوغان ، داوود اوغلو ، چاووش اوغلو و … در حال سوختن است چه معنا و ضرورتی می تواند داشته باشد؟!

تحولات میدانی سوریه

در حالیکه ۸۵ هزار نفر از فرزندان حیدر کرار(ع) و زهرای مرضیه (س) در نبل و الزهراء بمدت سه و نیم سال زیر باران گلوله و خمپاره و توپ و حملات مکرر تروریستهای مرتبط و مورد حمایت دولت و سرویس اطلاعاتی ترکیه و شخص اردوغان قرار دارند توجیه سفرهای مکرر مسئولین ترکیه به ایران چیست؟آیا براستی مسئولان محترم وزارت امور خارجه و شخص جناب آقای دکتر ظریف وزیر خارجه خون مردم بی گناه سوریه را که در حال چکیدن از دهان و دستان اردوغان و دولتمردان خون آشام وی شامل نخست وزیر و وزیر خارجه وی می باشد را رویت نفرموده اند؟ 
 چند هواپیمای باری و کاروان حامل نیرو و تسلیحات برای گروه ترویستی داعش و بعثیون عراق از مبدا ترکیه به مقصد مناطق تحت سیطره این گروهها در استانهای نینوی و الانبار و صلاح الدین عراق یا رقه و دیرالزور و حلب و ادلب سوریه باید شناسایی و رسانه ای شود تا دولتمردان محترم ایرانی به نقش ویرانگر ترکیه در عراق ، لبنان و سوریه پی ببرند؟!

مسئولان محترم دولت یازدهم و وزارت امور خارجه برای تجدید نظر در روابط با اردوغان و دولت اخوانی وی که از ابتدای بر سر کار آمدن سیاست خیانت و جنایت در حق ایران و ایرانی و اکثریت ۷۵ درصدی شیعیان عراق و ساکنین کرد، عرب، ترکمان، علوی، مسیحی، ارمنی، شیعه و اهل سنت وطن پرست در سوریه را در پیش گرفته است به چه اطلاعات ، مستندات و ادله ای نیاز دارند که تا کنون بدست نیاورده اند؟!

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۱۲/۰۳
کانون صاحب الزمان

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی